Akademia ku czci Jana Pawła II


14.IV.2014r.w przedszkolu odbyła się akademia poświęcona nadaniu Imienia i Patronatu naszemu przedszkolu.Dekoracją do występu dzieci były stokrotki tworzone w rodzinach przez dłuższy czas jako przygotowanie. Każdy płatek stokrotki zawierał modlitwę dziecka  wraz z  rodzicem. W akademii dzieci  przedstawiły krótki program w telewizji lokalnej 'STOKROTKA” o życiu i świętości naszego Patrona, recytowały wiersze o Janie Pawle II, śpiewały piosenki, tańczyły. Po zakończeniu akademii dzieci i Rodzice złożyli hołd Janowi Pawłowi II  przy Jego świętych   relikwiach w Kaplicy. Na koniec – życzenia świąteczne w formie piosenek i  spożywanie  paschalnych baranków  upieczonych przez dzieci. Tradycyjnie zajączek nie zapomniał o grzecznych dzieciach i przyniósł  upominki dla każdego.

no images were found