„AKTYWNY TYDZIEŃ”


Od 20-24 lipca 2020r. w przedszkolu „Aktywny Tydzień'”. Każdego dnia jesteśmy w plenerze uczestniczymy w spacerach, rajdach, podróżach. Odwiedziliśmy już nasz pobliski park przy Domu Kultury „Świt”z Wioską Żywej Archeologii i aktywnym placem zabaw, odbyliśmy rajd na hulajnogach do Parku Bródnowskiego. Ćwiczymy naszą kondycję sportową i zdrowotną. Objechaliśmy cały park na hulajnogach, znaleźliśmy Anioła Stróża Bródna, odpoczęliśmy w cieniu drzew i zalewu bródnowskiego, mieliśmy doskonałą okazję do praktycznego zastosowania ruchu drogowego, niemal wszyscy spisaliśmy się na 100%.
W kolejnych dniach odbyliśmy rajd pieszy po pobliskim osiedlu. Byliśmy przy pomniku Orląt polskich przy Sanktuarium M.B. Różańcowej, przy figurze Maryi i przy tablicach wielkich Polaków św. Jana Pawła II i Stefana kard. Wyszyńskiego.Zapaliliśmy światełko pamięci wraz z modlitwą przy figurze papieża.
We czwartek odwiedziliśmy p. Zosię naszą sąsiadkę zaśpiewaliśmy i tańczyliśmy, recytowaliśmy wiersze, bawiliśmy się. P. Zosia przygotowała dzieciom stroje w które przebieraliśmy się i bawiliśmy się w teatr. Dziękujemy. W dwa ostatnie dni aktywnego tygodnia obchodziliśmy „podwójne urodziny”- Oli i Marysi. Jak przystało świętowaliśmy aktywnie 2 dni.