Album Rodziny Szkół im. Jana Pawła II


Przedszkole jest już w posiadaniu II części Albumu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Dwie pięknie oprawione i wydane części są dokumentem na istnienie 1284 szkół w Polsce i 25 za granicą szkół, które za Patrona mają Wielkiego Polaka Jana Pawła II. Autorem i pomysłodawcą jest pan Zbigniew Gumiński- tata 3 synów, którzy niegdyś uczęszczali do szkoły, która za Patrona miała Jana Pawła II. Wspaniały pomysł rozwinął się dzięki inwencji twórczej p. Zbigniewa i wielu dobrych ludzi. Dzięki niemu powstała strona internetowa Rodziny Szkół im. Jana Pawła  II i coroczne Pielgrzymki na Jasna Górę.Na stronie 418 II części albumu znajduje się wpis o naszym przedszkolu,w języku polskim i angielskim oraz fotografie sztandaru przedszkola. Dzięki sprawnie działającym Rodzicom Patrycji, Zosi G.( dziś już naszych absolwentów) wpis został dokonany. Jesteśmy dumni z posiadania tak wielkiego Patrona  oraz tak pięknego albumu ale też głęboko zobowiązani do dalszych wysiłków aby realizować wartości, które wskazuje  nasz Patron.

no images were found