ARTYSTYCZNO-PLASTYCZNE WAKACJE


W naszym przedszkolu przez cały lipiec aż do 6 sierpnia panuje czas radosnej twórczości dziecięcej. Każdego dnia dzieci mają sposobność do wyrażenia siebie w różnoraki sposób: muzycznie, sportowo, artystycznie, plastycznie po prostu – postawiliśmy na kreatywność i inwencję twórczą. Już w pierwszym tygodniu lepiliśmy z masy porcelanowej serduszka dla Kochanych Rodziców, bawiliśmy się kolorowymi chrupkami, wykonywaliśmy kolaże gór i morza, malowaliśmy na ogromnych planszach morze. Nie brakowało zabaw z farbą- duże papiery, duże pędzelki i duży rozmach na papierze- przecież morze jest wielkie. Na plaży pojawiły się kraby z origami i mozaikowe ryby z talerzyka deserowego. W piaskownicy mali archeolodzy wykopują skarby, przesiewają piasek i powstają fenomenalne budowle piaskowe. Każdego dnia „wyruszamy” w jakiś ciekawy zakątek naszej Ojczyzny aby ją poznawać. Odbyliśmy wspaniały „rejs po Mazurach”, pływaliśmy w Bałtyku własną ” łajbą”. Oj dzieje się dzieje…Warto też obejrzeć najnowsze filmy. Zapraszamy https://www.przedszkolesp.pl/filmy/