BAL KARNAWAŁOWY


4.02.2020 r. w przedszkolu wielki bal. Wystrojone dzieci w bajkowe postacie wypełniły salę. Bal poprowadził p. Adam w rytmie tańca nowoczesnego, którego uczy dzieci. Po południu II część nieco spokojniejsza w rytmie tańców przedszkolnych. Niestety niektórym nogi odmawiały posłuszeństwa do tańca przez cały dzień. Tak więc baloniki wirowały razem z dziećmi a przepiękne postacie wirowały w miarę możliwości. Każdy jednak chciał być uwieczniony na karnawałowej zabawie. Pod koniec zabawy nastąpiło rozwiązanie I części konkursu w KLUBIE MOTYLI BIBLIOTECZNYCH. Odznaczono i nagrodzono dzieci, które wypożyczyły i przeczytały największą ilość książek. Wartości  korzystania z Biblioteki możecie sami zobaczyć po waszych dzieciach, po ich wypowiedziach, znajomości różnych opowiadań, chęci do nauki pisania i czytania, poznawania literek,ogromnym zainteresowaniem nauką. Gratulujemy i przechodzimy do 2 części naszego czytelniczego konkursu.