Bal Wszystkich Świętych 2020


29 października 2020r. wielkie święto- bal świętych. Cudowne spotkanie przygotowane przez kreatywnych wspaniałych Rodziców, przepiękne stroje w aranżacji Rodziców. Przed południem świetnie bawiliśmy się razem poznając życie wielu świętych, mieliśmy okazję zapoznać się i obejrzeć relikwie wielu świętych, np. części habitów świętych. Każdy z uczestników przedstawił w sposób plastyczny portret świętego. Za wspaniałą zabawę pełną radości świętych, dzieci zostały wyróżnione figurkami św. Jana Pawła II, wszystkie zaś otrzymały drobne elementy, które zawsze cieszą i radują. Ważne mieć piękne i radosne serca, pozbawione niechęci do innych, obrażania się czy innych zazdrostek. Uczymy się przezwyciężać siebie i pielęgnować dobre gesty, myśli i słowa. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom. Bądźmy dobrzy jak święci, wszyscy jesteśmy wezwani do świętości.