DZIEŃ DZIECKA 2021


W przedszkolu wielkie świętowanie. Po uroczystym śniadanku – mały konkurs piosenek przedszkolnych, następnie wybraliśmy się na pierwszy wiosenny spacerek do Parku. Nie byliśmy tam jedyni, szkoła też dobrze bawiła się w parku.Najpierw zabawy na urządzeniach, odwiedziny zwierzątek i pasieki pszczół  w Wiosce Żywej Archeologii, spotkanie na przystanku „Kultura” nie mogło się odbyć bez lodów zjedzonych z kulturą przy restauracyjnych stolikach. Był czas na podziwianie pięknej przyrody i małych uroczych stokrotek. Pożegnaliśmy misia, po drodze zaśpiewaliśmy Maryi przy kapliczce piosenkę, dziękując za udaną zabawę w parku. Żeby całość Dnia Dziecka  miała sens- niespodzianki i to jakie??? twórcze stymulujące myślenie dzieci. Na podwieczorek … już tradycją przedszkola jest, że w Dzień Dziecka przyjeżdża pizza włoska. Nie ma co opowiadać po prostu trzeba obejrzeć jak to było. Wszystkiego najlepszego milusińskim!!!