Festiwal Tańca i Piosenki- Święto Rodziny


26 maja 2015r. w naszym przedszkolu Święto Rodziny. Już od rana na placu zabaw wielka zjeżdżalnia i zabawy ile tylko sił i pogody wystarczyło.  Dla niektórych pokonanie wysokości było nie lada problemem. Po południu Kochani Rodzice zaszczycili nas swoją obecnością. Jako życzenia dla Mamy i Taty dzieci przygotowały prawdziwy Festiwal Tańca i Piosenki . Nie brakło zespołowych układów tanecznych  pod kierownictwem pani Iwony naszej tancerki, p. Ani- rytmiczki i wychowawców przedszkola . W indywidualnych występach wzięły udział dzieci, które zostały przygotowane w domu pod okiem Rodziców i tu było naprawdę wesoło i festiwalowo: przeboje dawnych piosenkarek jak np. Anny Jantar czy zespołów jak np. Filipinki, duet mamy i Franusia przy pianinie, oraz dziecięce utwory, które nadały kolorytu festiwalowi.Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali złote medale . Na zakończenie oczywiście upominki dla Rodziców, wiersze i piosenki, gorące uściski i… tort urodzinowy przedszkola, które w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. „Niech żyje zdrowo i wesoło!!!”- 100 lat!!!

no images were found