I nagroda w konkursie plastycznym


Przedszkolaki w dniu 19. XI.2014r.  na terenie Warszawskiego Centrum Edukacji Przyrodniczej i Rekreacji Folwarku Bródno odebrały I nagrodę przyznaną za konkurs plastyczny o truskawce organizowanym w czerwcu. Wszystkie prace  plastyczne były bardzo ciekawe, ale  przestrzenna truskawka, cała „pełna witamin i uśmiechu” dominowała nad całością prac. Nagrodą główną  były min.  1,5 godzinne warsztaty w Folwarku, w czasie którego dzieci obserwowały życie zwierząt domowych , hodowlanych, ptactwa domowego oraz utrwaliły nazwy warzyw i zbóż zebranych jesienią z pola i ogrodu.

Cała grupa dzieci uczestniczyła w pouczających warsztatach przybliżających dzieciom życie zwierząt, opiekę nad nimi, sposoby odżywiania itd. Chociaż mieszkamy w stolicy mamy bliski kontakt z  przyrodą.

no images were found