I Rocznica nadania Imienia dla przedszkola


27.IV. 2015r. – I Rocznica Kanonizacji Wielkiego Rodaka św. Jana Pawła II i I Rocznica radosnego święta naszego przedszkola noszącego od roku imię tego świętego Polaka i Jego Patronatu. W tym dniu przedszkolaki uczestniczyły w uroczystej Mszy św. celebrowanej przez ks. Karola z Sanktuarium M.B. Różańcowej na Bródnie. Ubrane w stroje , które świadczą o przynależności do przedszkola noszącego imię Jana Pawła II z radością wyśpiewały piosenki o Patronie, wychwalając Boga za dar świętego Polaka. Uczciliśmy Patrona przez ucałowanie Jego Relikwii, które otrzymaliśmy od ks. Kard. St. Dziwisza. Wzrastamy w duchu naszego Patrona, kochając Boga, ludzi i Ojczyznę. Codziennie mamy możliwość poznawania życia wartościowych Polaków w filmach i piosenkach o nich pt:” Aureola”. Uczymy się co znaczy odnajdywać skarby swojego życia, których nikt nam nie odbierze.

no images were found