Jak się bawić, to się bawić…


18.05.2015r Rodzice Natalki Stokowskiej urządzili wielką zabawę w przedszkolu dla wszystkich dzieci z racji 6 Urodzin Natalki i na pożegnanie  beztroskich lat zabawy w przedszkolu. Tego jeszcze nie było, co tu się działo tego popołudnia: dmuchany zamek ledwie zmieścił się na placu zabaw,  „aż ludzie z balkonów dziwili się czy aby nie muszą użyczyć miejsca na balkonach”… zawody na dmuchanych konikach, bańki ogromnych rozmiarów, wata cukrowa, lody, słodycze wszystkich gatunków i oczywiście tort urodzinowy przyniesiony przez myszkę Miki, dmuchańce , malowańce buziek  i…aż trudno wszystko wyliczyć, po prostu tego jeszcze nie było. To prawda. że lata przedszkolne najbardziej beztroskie, pełne zabawy nie powtórzą się nigdy a i szkoła też ma swoje uroki, dlatego Natalce już dziś wraz z urodzinowymi życzeniami składamy życzenia  dobrej nauki w szkole. Mamy nadzieję, że będzie powracała do nas, gdy z ogromnym tornistrem będzie wracała ze szkoły, która przecież jest tak blisko przedszkola, tuż, tuż…

no images were found