Jaki święty roznosił prezenty?


5.XII.14r wszystkie przedszkolaki mogły odpowiedzieć na wyżej postawione pytanie.  Już od rana nastrój podniosły, dzieci odświętne prawie w „komplecie”, atmosfera oczekiwania i … nagle długo wyczekiwane dzwonki. To ON!!! Święty Mikołaj!!! Wysłuchał wierszyka powitalnego i piosenki i  rozgościł się w naszym przedszkolu na dobre z wielkimi workami pełnymi prezentów.  Poszukiwał grzecznych  dzieci a kiedy się upewnił, że wszystkie takimi są , rozpoczął rozdawanie upominków. 2 małe aniołki dzielnie pomagały w rozczytywaniu podpisów na prezentach i w rozdawaniu. Każde dziecko z nieukrywaną radością gościło na kolanach Mikołaja do pamiątkowej  fotografii. Szczęśliwy chociaż  bardzo zmęczony św. Mikołaj powędrował dalej, bo święty biskup Mikołaj ciągle spieszył do potrzebujących i obdzielał dobrem. Każdy więc kto chce choć w odrobinie być podobnym do św Mikołaja ma ku temu wszystkie szanse- trzeb umieć dawać – radość, szczęście, uśmiech … prezenty. I ty i ja – możesz być św. Mikołajem! Spróbuj to naprawdę nie jest trudne a daje tyle radości innym.

no images were found