JEZUS NAM SIĘ NARODZIŁ…


19. XII. 2019 r. przedszkolaki wykonały świąteczny program dla Rodzin. Mali aktorzy przepięknie ubrani w jasełkowe stroje recytowali, śpiewali i tańczyli dla Dzieciątka. Bogaty program artystyczny przygotowany przez Wychowawców oraz fachowców z dziedziny dramy i rytmiki ubogacony życzeniami i dzieleniem się opłatkiem oraz pamiątkami dla Rodziców i figurką Dzieciątka dla dzieci – wypełniły ten świąteczny dzień. Do świąt Narodzenia Pana Jezusa dzieci przygotowywały się przez cały Adwent. W kalendarzu adwentowym odkrywaliśmy wspólnie kolejne zadania, dzięki którym udało się pogłębić nasze życie z Jezusem. Poznaliśmy akty: wiary, nadziei i miłości, modlitwę Anioł Pański, Zdrowaś Maryjo w kilku językach oraz czyniliśmy wiele dobrego w domu i w przedszkolnej grupie. Nie zabrakło przygotowania serduszek poprzez Mszę św. Roratnią w naszej Kaplicy, którą odprawił nam o świcie ks. Krzysztof z  Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej z samodzielnie wykonanymi lampionami. Samodzielnie stroiliśmy choinki w przedszkolu. Odwiedziliśmy też osoby starsze w sąsiedztwie z życzeniami świątecznymi. Mamy wielką radość z Narodzenia Dzieciątka Jezus. Wszystkim Rodzinom, Krewnym i Przyjaciołom życzymy aby Nowonarodzony Jezus wniósł wiele radości w ich życie i pozostał z nimi na zawsze. Niech Jezusowi będzie dobrze w naszych Rodzinach.Warto też obejrzeć film z tego wydarzenia w zakładce: Galerie- Filmy.