Kanonizacja Jana Pawła II.


27 kwietnia 2014r. to dla naszego przedszkola jak dla wszystkich Polaków data pamiętna na całe życie. Kanonizacja Jana Pała II papieża Polaka, papieża Rodziny wreszcie naszego Patrona. Od tej pamiętnej daty nasze przedszkole otrzymało IMIĘ JANA PAWŁA II. Na kanonizację do Rzymu udała się Rodzina naszego przedszkolaka Wojciecha Chodkowskiego.

Nikt nie jest w stanie obliczyć i zrozumieć zniesionego trudu wędrówki z „przygodami” do Wiecznego Miasta. Jedynie miłość do papieża Polaka, patriotyzm,kształtowanie charakteru podczas trudu pielgrzymki z tak maleńkimi dziećmi, mogła być wytłumaczeniem tego gestu. Wojciech ma 5 lat a jego siostrzyczka 1 roczek.Janie Pawle II nie mogłeś nie wysłuchać tych maleńkich dzieci i ich Rodziców kiedy stanęli przy Twoim grobie.Wierzymy, że wziąłeś nas pod swój płaszcz opieki i tak już pozostaniemy. Janie Pawle II dziś prosimy Ciebie, bądź naszym Patronem, módl się za nas w niebie.! Przedszkolaki, Siostry, Rodzice.

no images were found