Kochamy Was…kochamy całym sercem…


15.I.15r. w przedszkolu wielkie święto. Zaproszeni Goście- Babcie i Dziadkowie przybyli licznie z odległych nawet stron Polski, nie żałując czasu dla swoich wnucząt.Przedszkolaki z drżeniem małych serduszek przedstawiły Jasełka w odnowionej formie , śpiewały kolędy i tak były wzruszone, że niektóre z nich po prostu zasnęły. Każdy przedszkolak miał za zadanie dostarczyć własnoręcznie poczęstunek, aby później na kolanach dziadków spożywać zasłużony podwieczorek. Dzieci przygotowały upominki dla miłych Gości.

Dziadkowie stali się bohaterami swoich wnucząt, zakładając korony a dzieci ze zdziwieniem pytały: ” Dziadku, dziadku, czy to ty, coś na twojej głowie lśni… babcie otrzymały bukieciki róż do przypięcia na bluzeczkach i śpiewały razem z wnukami piosenki i realizowały zadania zadawane przez dzieci w piosence:” Babciu droga Babciu powiedz mi, czy potrafisz zrobić to co my…?Nie zabrakło laurek misternie przygotowywanych przez dzieci przez wiele dni wcześniej. Dziękujemy miłym Gościom za odwiedziny Przedszkola, życzymy dużo radości z wnuków!!!

no images were found