Laureat I miejsca w Polsce


5 letni Piotrek został laureatem Ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt:” Na początku była miłość- moja rodzina”. Zdobył I miejsce w kategorii- przedszkola. Wyróżnienie w konkursie otrzymał też 5 letni Maciek G. za pracę w tym konkursie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i magnesy o rodzinie. Laureaci – ogromne prezenty.

Piotrek został też po raz drugi laureatem w konkursie na projekt znaczka na XXXIII Pielgrzymkę Rodziny szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę w kategorii : Przedszkole, szkoła podstawowa kl. 1-3. Nagroda do odebrania w czasie pielgrzymki 11 października 2023r na Jasnej Górze. GRATULACJE !!!

https://www.youtube.com/watch?v=tJaGfHIYFzUfilmik obrazujący prace i moment ogłoszenia wyników, od minuty 12,40-14,10- omówienie pracy wyróżnionej Macka G.- od minuty 28,54-30,41- omówienie pracy zwycięzcy Piotrka Ch. Zapraszamy do obejrzenia filmiku w tych przedziałach czasowych pod w/w adresem.

https://rodzina.org.pl/wp-content/uploads/2023/05/Wyniki-konkursu-na-znaczek-pielgrzymkowy.pdf