MPJP2

Absolwentów przedszkola zachęcamy do odwiedzania stronki dla nich przeznaczonej i przez nich tworzonej. MPJP2 to Mali Przyjaciele Jana Pawła II. więcej o nas poczytasz na stronce www.mpjp2.pl (zaznacz i przejdź do strony).

STRONKA: Dowiesz się jak zdobytą wiedzę w przedszkolu poszerzamy na naszych wspólnych comiesięcznych spotkaniach.

AUDYCJE RADIOWE: Zachęcamy też do słuchania audycji dla dzieci w Radio Maryja cz. I“O papieżu Janie Pawle II dla dzieci” , co drugi piątek o godz. 19, 30 lub powtórka w sobotę o godz. 10.05. Audycje zostały nagrane przy współudziale absolwentów naszego przedszkola.Zachęcamy do bycia razem z nami.

Audycje papieskie dla dzieci w Radio Maryja– (częstotliwość 89,0) prowadzone przez siostrę Joannę M. i absolwentów naszego przedszkola w piątki o godz. 19,30 i powtórka w soboty godz. 10.05 ( co drugi tydzień od miesiąca kwietnia 2019 r. ).

II część audycji papieskich pt: “Papieska ciuchcia przez Polskę” rozpoczęła się w miesiącu grudniu 2019 r. i również emitowana jest co drugi piątek o godz. 19,30 w Radio Maryja podczas Audycji dla dzieci z powtórką w soboty o godz. 10,05. Serdecznie zapraszamy do słuchania.

REKOLEKCJE:  Audycje od marca 2020r. znajdują się dostępne w formie rekolekcji dla szkolnych dzieci  https://mpjp2.pl/rekolekcje-ze-swietymi/

Obecnie przygotowywana jest III część audycji papieskich pt:“Skarby Jana Pawła II”

KOSZULKI: Dzieci opracowały logo na koszulkę na 100-lecie urodzin papieża, wydrukowaliśmy koszulki  na stulecie.

KSIĄŻKA: Grupa Małych Przyjaciół Jana Pawła II , na bazie I części audycji radiowych wydała książeczkę na 100-lecie urodzin pt: ” Opowieść o świętym Janie Pawle II dla dzieci”.