MPJP2

Absolwentów przedszkola zachęcamy do odwiedzania stronki dla nich przeznaczonej i przez nich tworzonej. MPJP2 to Mali Przyjaciele Jana Pawła II. więcej o nas poczytasz na stronce www.mpjp2.pl (zaznacz i przejdź do strony).
Dowiesz się jak zdobytą wiedzę w przedszkolu poszerzamy na naszych wspólnych comiesięcznych spotkaniach. Zachęcamy też do słuchania audycji dla dzieci w Radio Maryja co drugi piątek o godz. 19, 30 lub powtórka w sobotę o godz. 10.05. Audycje zostały nagrane przy współudziale absolwentów naszego przedszkola.Zachęcamy do bycia razem z nami.
>Audycje papieskie dla dzieci w Radio Maryja– (częstotliwość 89,0)prowadzone przez siostrę Joannę M. i absolwentów naszego przedszkola w piątki o godz. 19,30 i powtórka w soboty godz. 10.05 ( co drugi tydzień od miesiąca kwietnia 2019 r. ).

II część audycji papieskich pt: “Papieska ciuchcia przez Polskę” rozpoczęła się w miesiącu grudniu 2019 r. i również emitowana jest co drugi piątek o godz. 19,30 w Radio Maryja podczas Audycji dla dzieci z powtórką w soboty o godz. 10,05. Serdecznie zapraszamy do słuchania.

Audycje od marca 2020r. znajdują się dostępne w formie rekolekcji dla dzieci.