Opowieść o Bożym Narodzeniu


22.XII.2014r.w naszym przedszkolu odbyła się premiera „Opowieści o Bożym Narodzeniu” w wykonaniu przedszkolaków.Licznie zgromadzone Rodziny, obejrzały przedstawienie jasełkowe w którym scena Zwiastowania, pokłonu pasterzy i Mędrców oraz pięknego śpiewu dzieci przy akompaniamencie p. Ani ukazywały najistotniejsze przesłanie Bożego Narodzenia.Przesłanie pokoju, które dzieci wyśpiewały w 3 językach było mottem tegorocznych jasełek.Dzieci przygotowały Rodzicom album świąteczny, przedszkole ufundowało kalendarze na Rok 2015- z racji 20-lecia przedszkola, Rodzice zorganizowali agapę świąteczną.Wszystkim serdecznie dziękujemy. Niech święta Bożego Narodzenia poprzedzone występem przedszkolaków umocnią Rodziny we wzajemnej miłości, radości, życzliwości i Bożym pokoju.

no images were found