PASOWANIE- 14.X.2013r. DZIEŃ EDUKACJI


w trosce o właściwego ducha edukacji w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta Msza św. o godz. 15. Uczestniczyli w niej: dzieci, które wykonały psalm i śpiewy oraz Rodzice i inni członkowie rodziny, zaangażowanie w czytanie, w modlitwę  wiernych. Następnie dzieci wykonały program artystyczny po którym nastapiło pasowanie na: 3- latki- na przedszkolaka, 4- latki – na super przedszkolaka, 5- latki – na starszaka „Tropiciela”. Dyplomy, niespodzianki oraz „upominkowe krokodyle” dla rodziców, wreszcie niespodzainka, która zaskoczyła mile … siostry. Otrzymałyśmy za trud wychowania- ZŁOTE MEDALE Z… ANIOŁEM od Rodziców Marysi. Dzień Edukacji przez wiele lat wiązał się z odznaczeniem nauczycieli zasłużonych, czyżby wróciły stare dobre czasy??? Składamy serdeczne słowa wdzięczności za wszelkie dobro, jakie otrzymaliśmy i otrzymujemy od Rodziców. Niech trud wychowania owocuje mądrością dzieci!!!