PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ


8.X.2020r. delegacja Rodziców i dzieci z s. Joanną uczestniczyła w XX Ogólnopolskiej Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę. Swoją wielkoduszność serc ofiarowała Rodzina Wiktora i Oli. W szczególny sposób dziękujemy tatusiowi Wiktora za ten bezinteresowny dar w Jubileuszowym Roku 25-lecia  dla naszego przedszkola. Dzieci i Rodzice ze sztandarem przedszkola uczestniczyli w uroczystej Mszy św. przed szczytem Jasnej Góry ze zgromadzonymi tam szkołami. O godz. 11 odbyła się Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Antoniego Długosza, który przypomniał życie naszego świętego Patrona Jana Pawła II i zachęcił młodych do odkrywania daru świętości w swoim życiu. Dzieci szkolne odczytały  list do papieża Franciszka, który rokrocznie przesyłają z tej okazji. Ważnym wydarzeniem było zawierzenie wszystkich palcówek im. Jana Pawła II Matce Bożej w tym trudnym czasie pandemii i ignorancji wiary w życiu. Otrzymaliśmy  Akt Zawierzenia dla przedszkola i zawiesiliśmy w korytarzu przedszkolnym. Pomimo pielgrzymiego trudu wróciliśmy pełni zapału i Bożego Błogosławieństwa na dalszą pracę i naukę. Dziękujemy za wspólny trud, niech on zaowocuje w naszych Rodzinach.

 na stronie  –  https://m.niedziela.pl/zdjecia/4282/Jubileuszowa-pielgrzymka-szkol-papieskich/  zdjęcie nr 6 – to nasza reprezentacja – warto zobaczyć!!!

Również dogłębna relacja z tej pielgrzymki na stronie szkół im. JP2,  zaznacz adres i przejdź do strony:  http://rodzina.org.pl/relacja-z-xx-ogolnopolskiej-pielgrzymki-rodziny-szkol-im-jana-pawla-ii-na-jasna-gore-7-8-pazdziernika-2020-r/5254/