Pielgrzymka Rodziny Szkół im. Jana Pawła II


9.X.2014r delegacja z naszego przedszkola wzięła udział w XIV Pielgrzymce Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Rodzice Patrycji i s. Dyrektor uczestniczyli w wielkich uroczystościach na Jasnej Górze. Katolickie wychowanie, które tak drogie było naszemu Patronowi Janowi Pawłowi II gościło swój triumf. 25 tysięcy  młodzieży, dzieci, nauczycieli, wychowawców i dyrektorów- to ogromna Rodzina zespolona pod Patronatem Wielkiego Polaka św. Jana Pawła II.

Słowa umocnienia padały w nasze serca z ust Nuncjusza Apostolskiego w Polsce Arcybp. Celestino Migliore. Rozmodlone dzieci wraz z Wychowawcami wypraszały  błogosławieństwo dla swoich placówek przed Dniem Papieskim i Dniem Edukacji. Niech nasz święty Patron umacnia każdego z nas. Wyrazy ogromnej wdzięczności dla Rodziców Patrycji za bezinteresowne oddanie na rzecz przedszkola.

no images were found