„Polska- moja Ojczyzna”


16.VI.2016r. w przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2015/16. Starszaki wykonały ambitny program o Polsce: ” Sześciolatek kraj swój zna- wiedzę o Ojczyźnie ma”- tak śpiewały i tańczyły a wtórowały im dzieci młodsze. Barwy narodowe dodawały blasku i świetności całej uroczystości. W muzyczno- rytmicznym programie znalazły się piosenki mówiące o znajomości alfabetu i gotowości dzieci do szkoły. Młodsze dzieci we wzruszającym wierszyku pożegnały starszaków i życzyły im owocnej nauki w szkole. Tak więc 7 starszaków „odpływa” w szkolne ławki. Tymczasem życzymy im pięknych wakacji pełnych radości i odpoczynku. Po występie i otrzymaniu pamiątkowych dyplomów ukończenia przedszkola i nagród oraz pamiątek wakacyjnych dzieci rekreowały się w ogrodzie przedszkolnym razem z rodzicami. Dziękujemy za wszystkie lata wspólnej zabawy i nauki w przedszkolu, za ofiarność wielu rodziców, którzy zostali wyróżnieni specjalnym podziękowaniem za przeprowadzone prezentacje różnych zawodów min. lekarza, żołnierza, aktora, kucharza a nade wszystko dobrego taty i mamy. Szczęśliwych wakacji!!! Życzy s. Joanna wraz z Wychowawcami.

no images were found