POMIDOROWY KONKURS – Laureaci.


Dobiegł końca nasz konkurs, który rozpoczął się w końcu kwietnia 2021r. i zakończył się rozdaniem nagród dla zwycięskich i wytrwałych dzieci w pierwszy dzień jesieni 22.IX. 2021r. Tak więc przez 5 miesięcy dzieci wraz z Rodzinami pielęgnowały roślinkę pomidora doprowadzając do owocowania i spożycia owoców.  Do końca konkursu dotrwało 8 rodzin wraz z dziećmi. Efekty hodowli na zdjęciach. Wszystko co dobre rodzi się w trudach  i pielęgnuje długo żeby wydało owoc. Podobnie jak z człowiekiem tak i z roślinkami. Długa, wymagająca i cierpliwa droga do celu. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za wytrwałość i włożony trud. Na pewno nie pozostanie on obojętny dla rozwoju dziecka. Zwycięskie dzieci otrzymały dyplomy i niespodzianki związane z przyrodą. Gratulacje małym ogrodnikom: Oli Cz., Madzi i Oli R. Marcelowi, Łucji, Wiktorowi, Marysi i Szymonkowi!!!