Pożegnamy cię przedszkole


Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważniej.19.czerwca 2015r. w przedszkolu wielkie spotkanie. Zakończenie roku przedszkolnego wiąże się zawsze z pożegnaniem starszaków. Dzieci przedstawiły teatrzyk pt:” Legenda o smoku Wawelskim” w końcowej scenie z wejściem Jana Pawła II i zwróceniem uwagi dzieci na poszukiwanie prawdziwych skarbów w życiu, opartych na wartościach Rodziny. Po przerwie i podsumowaniu działań przedszkola w roku szkolnym 204/15 dzieci powróciły aby śpiewać po angielsku i  w symbolu rytmicznego zegara przybliżyć czas kończący pobyt dzieci w przedszkolu i  zaśpiewać o zbliżających się wakacjach. Na koniec wielkie słowa i gesty wdzięczności. Dzieci otrzymały pamiątkowe złote medale z racji  20 lecia  przedszkola i ukończenia przedszkola lub konkretnego roku, Biblię jako zadanie do wzrastania w wartościach, oraz dyplomy. Tatusiowie z racji ich zbliżającego się święta otrzymali kwiat wykonany przez dzieci  w doniczce „podlany „na cały rok. Nie zabrakło słów podziękowań dla wszystkich aktywnych Rodziców oraz słów wdzięczności rodziców dla Wychowawców.  Życzymy wszystkim dużo radości z nadchodzących wakacji,  mnóstwo przygód i bezpiecznych zabaw oraz radosnego powrotu do przedszkola i do szkoły.

no images were found