Przyszła do nas wiosna…


Kiedy na dworze temperatura wznosi się z każdą godziną wyżej, nasza radość razem z nią. Nadszedł czas wspaniałych zabaw na powietrzu.Radości już w pierwszych promieniach słońca był wiele.  5.IV. przy temperaturze ponad 20 stopni nastąpiło „wielkie otwarcie piaskownicy”. Takiego oblężenia już dawno nie było.Wszystkie dzieci z radością zmieściły się w niej i przez dłuższy czas nie mogły wynagrodzić „straconego czasu” zimowego- bez piasku. Przepełnienie w piaskownicy świadczyło o tęsknocie dzieci za zabawami w ulubionym materiale jakim jest piasek. Okazuje się, że nie zastąpiła go ciastolina, modelina, plastelina ani nawet gniecenie świątecznego ciasta. Teraz zabaw na placu jest coraz więcej tak długo tęskniliśmy za ciepłem.Nawet maluszki wsiadły na rowerki i jeździki i z zapałem naśladując swoich starszych kolegów. Oby jak najszybciej i najdłużej można było rozwijać  twórcze zabawy na powietrzu.

no images were found