RAZEM NA ŚWIĘTA


RAZEM NA ŚWIĘTA- to program Ministerstwa Edukacji na czas świąteczny dla placówek oświatowych. Dziękujemy Rodzicom za aktywność i zaangażowanie w zbiórce produktów żywnościowych dla osób potrzebujących. Wszystkie produkty zostały dostarczone do parafialnego Caritasu, z przeznaczeniem na paczki żywnościowe na święta dla ubogich.
Życzenia świąteczne z pierniczkami upieczonymi przez dzieci trafiły też do osób mieszkających samotnie. Życzenia od przedszkolaków sprawiły im wiele radości i zostały odwzajemnione.
Przedszkolaki przedstawiły Jasełka, które zostały udostępnione osobom starszym z naszych rodzin i znajomych aby wspólnie dzięki przekazowi Internetowemu naszej stronki móc przeżyć te religijne wydarzenia związane ze świętami.
Wszystkim – na świętowanie Bożego Narodzenia życzymy wiele radości we wspólnocie rodzinnej płynącej z Tajemnicy Narodzenia Bożego.