Wizyta w Krakowie


27 lutego 2015r. w piątek w Kurii Krakowskiej Siostry odebrały  Relikwie św. Jana Pawła II – naszego Patrona,  z rąk ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Po 8-miesięcznym oczekiwaniu otrzymaliśmy taki wielki dar. Siostry wyruszyły bladym świtem piątkowego dnia 27.II.2015r do Krakowa oczywiście słynnym Premium „Pendolino”.

W Kurii Arcybiskupiej spotkały się z ks. Arcybiskupem St. Dziwiszem, świadkiem życia świętego. Otrzymały pamiątkowe różańce, które zawsze rozdawał papież i oczywiście Relikwie.  Przez 3 dni odwiedzały miejsca związane z Janem Pawłem II- Centrum, które zawiera niewyobrażalne pamiątki jakie papież otrzymywał pielgrzymując po świecie, jego pokój z lat pobytu w Krakowie, płytę z grobu w Watykanie itp.  Siostry zgłębiały duchowość Patrona przedszkola oraz bliżej przyjrzały się środowisku papieża. Bogactwo świętych Krakowa jest doskonałym świadectwem prawidłowego klimatu środowiska w którym żył, pracował, apostołował. Każda świątynia, ulica- mówią o tym Polaku. Krakowianie kochają papieża, dziękujemy im za to i będziemy próbowali czynić podobnie.

no images were found