Sportowe zmagania z klaunem


Rodzice Maksia przygotowali niespodziankę dla przedszkolaków z racji 5 Urodzin Maksa . Przez dwie godziny klaun bawił się z dziećmi z chustą Klanzy organizując ciekawe zawody sportowe dla dzieci, było więc przeciąganie liny i rywalizacja między drużyną chłopców i dziewcząt, skoki w workach, czy zabawa z piłeczkami. Nie zabrakło śmiesznych baloników, które w rękach klauna przemieniały się w różnorodne postacie. Wreszcie upragniony przez wszystkich czas życzeń, „wysokich lotów” z racji urodzin, prezenty i słodki podwieczorek. Różnorodności na stołach było tyle, że w dniu następnym przedszkolaki kosztowały smakołyki i przypominały sobie słodki dzień Maksa. Dziękujemy Rodzicom Maksa za urozmaicenie dnia w przedszkolu. Składamy podziękowania i życzenia.

no images were found