„SZKOŁA DO HYMNU” 2020


To kolejna akcja Ministerstwa Edukacji w której nasze przedszkole bierze udział już trzeci raz. We wtorek 10 listopada 2020r. przed Dniem Święta Niepodległości odśpiewaliśmy hymn narodowy w łączności ze wszystkimi placówkami oświatowymi. Następnie dzieci zaśpiewały piosenkę: Przybyli ułani pod okienko” oraz recytowały wiersze o fladze polskiej, „Kto ty jesteś” i wiersz o Syrence Warszawskiej. Nie zabrakło ” Krakowiaka” w  wykonaniu przedszkolaków. Całość dnia obfitowała radosnym nastrojem i odświętnym ubraniem. Świętujemy Niepodległość naszej Ojczyzny. Jesteśmy Polakami i patriotyzm jest dla nas jednym z podstawowych celów i zadań w poznawaniu świata i naszej Ojczyzny. Przedszkolaki wykonały flagi i przypinki biało-czerwone aby świętować też w domach tak ważne dla nas Polaków święto. Niech żyje Polska nasza umiłowana Ojczyzna.