Szkoła w przedszkolu ?!


W dniu 14 stycznia 2014r. w naszym przedszkolu gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół Nr.41 z p. mgr Jadwigą Mikiel, autorką scenariusza misyjnego, który został przedstawiony naszym przedszkolakom. Uczniowie klas IV,V,VI ukazali krótką historię pokłonu 3 Mędrców oraz ich misyjnego przesłania dla nas wszystkich, przeplataną pięknym śpiewem kolęd i pastorałek.


Oczywiście „sprawdzili się ” też w roli przedszkolaka, bawili się świetnie z maluchami, budowali z klocków, chętnie malowali w książeczkach oraz „fikali koziołki” na małej sali gimnastycznej.Radości było co nie miara. Dziękujemy p. dyr. Małgorzacie K. oraz Wychowawcom a szczególnie pani metodyk  katechetyki mgr Jadwidze M.- babci naszej Hani za tak piękny pokaz umiejętności aktorskich i dzielenia się z innymi własnymi osiągnięciami oraz kształtowania w młodym pokoleniu takich postaw-  szczególnie  wielkoduszności wobec drugich. Dziękujemy i zapraszamy.

no images were found