URODZINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI


Urodziny to szczególnie piękna i oczekiwana chwila dla każdego dziecka. Ten dzień znaczony jest radością i świętem każdego dziecka. Gry, zabawy, piosenki, życzenia tylko dla Jubilata. Oczywiście zwieńczeniem dnia jest uroczysty podwieczorek z tortem urodzinowym i prezencikiem od przedszkola. Wszystkiego co najpiękniejsze i najpotrzebniejsze w życiu dziecka płyną od całego Personelu przedszkola. 

ROK PRZEDSZKOLNY 2019/2020

13 maja 2020r.- 6 Urodziny Gabrysi. Życzymy pięknych, słonecznych dni w życiu, w rodzinie, w przedszkolu i wszędzie gdziekolwiek będziesz przebywała.

6 marca 2020 r- 5 Urodziny Wiktora.  Wszystkiego najlepszego!!!

5 marca 2020 r.- 4 Urodziny Madzi. Dużo radości, błogosławieństwa Bożego, samych pięknych, słonecznych dni w życiu. 

22 lutego 2020 r. 4 Urodziny Łucji. Samych pięknych słonecznych i radosnych dni dla Łucji oraz zdrowia.

30 stycznia 2020 r. 7 Urodziny Marysi Ch.  Rekordzistka przedszkola. Marysia jest już 5 rok w przedszkolu, sami obliczcie ile Marysia miała latek, gdy zaczęła uczęszczać do przedszkola. Życzymy Jubilatce samych słonecznych dni w życiu i już  wkrótce w nauce szkolnej. Marysia na swoje urodziny wprowadziła do przedszkola swojego młodszego braciszka, z którym wspólnie świętuje urodzinki. Ile lat w przedszkolu czeka Piotrusia???

8.stycznia 2020 r. 4 Urodziny Marysi M. Nowy Rok obfituje urodzinami. Marysia urodziła się w Uroczystość Trzech Króli 4 lata temu. Życzymy jej aby jako królewna swoich Rodziców i Pana Jezusa była ich radością. Marysiu dużo zdrówka i radości oraz wszelkiej pomyślności!!!

3. stycznia 2020 r. – 6 Urodzinki Antosia!`Dobrej gotowości w przygotowaniu skoku do… szkoły!!!

12. grudnia święto 5 urodzin przypadło dla Jasia. Dużo, dużo , bardzo dużo zdrówka i Bożej Łaski na każdy dzień.

9 listopada 2019 r. swoje 4 urodziny świętował Marcelek ze swoją 6-letnią  siostrą Marysią . Obfitości Bożych darów i łask, zdrowia i mądrości w nauce i rozwijaniu talentów.