URODZINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI


Urodziny to szczególnie piękna i oczekiwana chwila dla każdego dziecka. Ten dzień znaczony jest radością i świętem każdego dziecka. Gry, zabawy, piosenki, życzenia tylko dla Jubilata. Oczywiście zwieńczeniem dnia jest uroczysty podwieczorek z tortem urodzinowym i prezencikiem od przedszkola. Wszystkiego co najpiękniejsze i najpotrzebniejsze w życiu dziecka płyną od całego Personelu przedszkola. 

ROK PRZEDSZKOLNY 2020/2021

23lipca 2021r.- 7 Urodziny Oli R. i 8 Urodziny Marysi W. naszej absolwentki, gościnnie przebywającej na wakacjach w przedszkolu. W tym niezwykłym dniu popłynęły życzenia od kolegów, koleżanek i Wychowawców do obu Jubilatek. Życzymy wspaniałej nauki w szkole, cudownych dni odpoczynku wakacyjnego, niezapomnianych chwil z przedszkola i dużo łask Bożych na całe życie. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe dzieci i niezapomniany dzień Urodzin w Klockowni.

25 czerwca 2021r. 7 Urodziny Oli Cz. Koniec roku przedszkolnego, koniec edukacji Oli w przedszkolu i Urodziny. Tyle ważnych elementów w życiu Oli Cz. Życzymy obfitości darów Bożych na każdy dzień, na naukę szkolną, na całe życie. Wspaniałych kolegów i koleżanek, cudownych Wychowawców i  pędu do nauki. A tymczasem cudownych wakacji pełnych dobrych przygód!!!

14 czerwca 2021r. 4 Urodziny Maciusia. Życzymy dużo zdrowia, radości , światła Bożego Ducha w pięknym rozwoju ducha oraz ciała. Wszelkiej pomyślności od kolegów, koleżanek i Wychowawców!!!

13 maja 2021r. – 7 urodziny Gabrysi.

Przedszkolaki szybko rosną i … czas do szkoły. Życzymy Gabrysi dużo radości, wesołej zabawy z koleżankami z przedszkola ( bo już niewiele zostało) zdrowia, pomyślności w życiu i światła Ducha św. na całe piękne życie. Rośnij zdrowo i wesoło. Niech zasoby twojej mądrej główki powiększają się z dnia na dzień. I bądź wdzięczna Rodzicom i Panu Bogu.

26.kwietnia 2021r. – 3 Urodzinki Szymonka.

Osiągnęliśmy wiek przedszkolny chociaż dzielnie spisujemy się już od początku roku przedszkolnego. Życzymy wzrostu w Bożej Łasce dla Szymonka, światła Ducha św. , mądrości, dobroci i wszystkiego co niezbędne do prawidłowego wzrostu ducha i ciała.

12.marca 2021r. – 6 Urodziny Wiktora.

Dużo radości i dobrej zabawy, wspaniałych kolegów i Bożej łaski na każdy dzień od Wychowawców, koleżanek i kolegów.

5 marca 2021r – 5 Urodzinki Madzi.

Przepiękne życzenia samych słonecznych, szczęśliwych dni, dużo zdrówka i Bożego błogosławieństwa w życiu.

24 lutego 2021r. – 5 Urodziny Łucji. Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od całej grupy przedszkolnej i Wychowawców. Dużo zdrowia, radości, światła Ducha św. w nauce i zabawie, Bożego błogosławieństwa w życiu.

6 stycznia 2021r- 5 Urodziny Marysi M. W takim pamiętnym dniu przyjść na świat, to tylko gratulować.  Nielicznym  tylko tak się udaje. Marysi życzymy aby starała się żyć “po królewsku” czyli z godnością Dziecka Bożego. Dużo radości, wspaniałych przyjaźni w przedszkolu wśród kolegów i koleżanek, dobroci serca i światła Bożego Ducha w kolejnym roku.

9 listopada 2020r- 5 Urodziny Marcelka!. Nareszcie , pierwszy Jubilat w tym roku przedszkolnym. Ale się naczekaliśmy! Marcelku, głowa do góry i naprzód ! Dużo odwagi, zdrowia, mądrości, światła Ducha św. na drodze zbliżającej się nauki w zerówce, dobrych kolegów, wspaniałej miłości kochających cię Rodziców i wszystkiego co potrzebne w rozwoju ducha i ciała. Życzenia płyną od kolegów, koleżanek z przedszkola i Wychowawców!!!

ROK PRZEDSZKOLNY 2019/2020

23 lipca 2020r. – 6  Urodziny Oli i 7 Urodziny Marysi. Tego jeszcze nie było w przedszkolu, bo nigdy przedszkole nie było czynne w wakacje. Ale się wydarzyło. Od rana wielki  ruch. Aż wreszcie wszystko “wypaliło” przed południem w I turze ( teraz modne są II tury) część imprezki urodzinowej i po południu II tura. Torty, toasty, życzenia, upominki, śpiew, podrzucanie i jeszcze (tego jeszcze też nie było) wypaliły confetti piłkarskie i… z pieniędzmi?!?!. To było dopiero. Chyba warto urodzić się jednego dnia i obchodzić wspólnie.

Dziewczynki życzymy wam dużo, dużo radości, zdrowia, dobroci, uśmiechu,  owocnej nauki w I klasie  dla Marysi i dla Oli w “Zerówce”, kochających Rodziców i szczęśliwej Rodziny. Niech Maryja strzeże was i waszych Rodzin.

13 maja 2020r.- 6 Urodziny Gabrysi. Życzymy pięknych, słonecznych dni w życiu, w rodzinie, w przedszkolu i wszędzie gdziekolwiek będziesz przebywała.

6 marca 2020 r- 5 Urodziny Wiktora.  Wszystkiego najlepszego!!!

5 marca 2020 r.- 4 Urodziny Madzi. Dużo radości, błogosławieństwa Bożego, samych pięknych, słonecznych dni w życiu. 

22 lutego 2020 r. 4 Urodziny Łucji. Samych pięknych słonecznych i radosnych dni dla Łucji oraz zdrowia.

30 stycznia 2020 r. 7 Urodziny Marysi Ch.  Rekordzistka przedszkola. Marysia jest już 5 rok w przedszkolu, sami obliczcie ile Marysia miała latek, gdy zaczęła uczęszczać do przedszkola. Życzymy Jubilatce samych słonecznych dni w życiu i już  wkrótce w nauce szkolnej. Marysia na swoje urodziny wprowadziła do przedszkola swojego młodszego braciszka, z którym wspólnie świętuje urodzinki. Ile lat w przedszkolu czeka Piotrusia???

8.stycznia 2020 r. 4 Urodziny Marysi M. Nowy Rok obfituje urodzinami. Marysia urodziła się w Uroczystość Trzech Króli 4 lata temu. Życzymy jej aby jako królewna swoich Rodziców i Pana Jezusa była ich radością. Marysiu dużo zdrówka i radości oraz wszelkiej pomyślności!!!

3. stycznia 2020 r. – 6 Urodzinki Antosia!`Dobrej gotowości w przygotowaniu skoku do… szkoły!!!

12. grudnia święto 5 urodzin przypadło dla Jasia. Dużo, dużo , bardzo dużo zdrówka i Bożej Łaski na każdy dzień.

9 listopada 2019 r. swoje 4 urodziny świętował Marcelek ze swoją 6-letnią  siostrą Marysią . Obfitości Bożych darów i łask, zdrowia i mądrości w nauce i rozwijaniu talentów.