URODZINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI


Urodziny to szczególnie piękna i oczekiwana chwila dla każdego dziecka. Ten dzień znaczony jest radością i świętem każdego dziecka. Gry, zabawy, piosenki, życzenia tylko dla Jubilata. Oczywiście zwieńczeniem dnia jest uroczysty podwieczorek z tortem urodzinowym i prezencikiem od przedszkola. Wszystkiego co najpiękniejsze i najpotrzebniejsze w życiu dziecka płyną od całego Personelu przedszkola. Jesteś perełką w naszym przedszkolu.

ROK PRZEDSZKOLNY 2023-24

10 maja 2024r. – 6 Urodziny Szymona. Najlepsze życzenia popłynęły od kolegów, koleżanek i Wychowawców. 100 lat!

18 STYCZNIA 2024r.- 5 Urodzinki Alisy. Moc serdecznych życzeń urodzinowych od kolegów i koleżanek z przedszkola i Wychowawców.

14 GRUDNIA 2023R.- 5 Urodzinki Marysi. Najlepsze życzenia urodzinowe, moc serdecznych i najlepszych życzeń od całej społeczności przedszkolnej. 

18 GRUDNIA 2023r.- 4 Urodzinki Wiktorii. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Dużo zdrowia, radości, dobroci, grzeczności i całej reszty darów i łask potrzebnych do cudownego rozwoju i wzrostu.

ROK PRZEDSZKOLNY 2022-23

12 lipca 2023r. 10 Urodziny Marysi W. W czasie półkolonii Marysia już po raz siódmy obchodziła w przedszkolu swoje Urodzinki. Tak czasem w życiu bywa. Życzymy Marysi dużo zdrowia, radości, zapału do nauki w klasie IV. Tymczasem dobrych wakacji, odpoczynku od nauki szkolnej, pięknych wakacyjnych przygód od kolegów i koleżanek oraz Wychowawców z półkolonii.

7 czerwca 2023r. 6 Urodzinki Maćka. Moc najserdeczniejszych życzeń od całego przedszkola. Dużo zdrowia, radości i zapału do przyszłej nauki w „Zerówce”.  A tymczasem moc wspaniałej zabawy!

22 maja 2023r. 5 Urodziny Arsena. Najszczersze życzenia zdrowia, radości, mądrości, dobroci i wszystkiego co najbardziej potrzebne do pięknego życia i rozwoju.

26 kwietnia 2023r.- 5 Urodzinki Szymona. Najserdeczniejsze życzenia od całego przedszkola, moc zdrówka, mądrości, miłości najbliższych i wszelkich darów na całe życie !!!

25 kwietnia 2023r.- Urodziny Bartka. Piękny wiek, dużo więc pięknych życzeń od całego przedszkola. Moc najserdeczniejszych życzeń!!!.

31 marca  2023- 6 Urodzinki Amelki!. Wszystkiego co najpiękniejsze. Dużo zdrowia i radosnego przebywania wśród kolegów i koleżanek. 100 lat!!!

6 marca 2023r.- 7 Urodziny Madzi!!!. Po raz piąty urodzinki w przedszkolnej grupie przyjaciół. Gratulacje!. Życzymy dużo radości, zdrowia, światła Ducha Świętego w rozwoju zdolności oraz radosnego wkroczenia w czas obowiązków szkolnych. 100 lat!!!

1 marca 2023r. 7 Urodziny Łucji. Piąte i ostatnie urodzinki w przedszkolu. Życzymy samych radości, zdrowia, światła Bożego Ducha na zbliżający się czas szkoły. A tymczasem – radosnej zabawy w gronie przyjaciół z przedszkola. Wszystkiego najcudowniejszego!!!

27 luty 2023r. 7 Urodziny Ewy. Kochana Ewuniu od roku jesteś u nas w Polsce i w naszym przedszkolu. Życzymy ci pięknych dni, radości na każdy dzień, wzrastaj szczęśliwie i radośnie, rozwijaj swoje talenty. Dziękujemy co za twoje piękne i wrażliwe serce, dobre dłonie i uczynność dnia każdego. Nie zatrać nigdy tych wartości, niech twoje serduszko wzrasta w dobrym.

18 stycznia 2023r. 4 Urodzinki Aliski.  Wszystkiego co najpiękniejsze, zdrówka, mądrości, radości, pięknego wzrastania, rozwoju talentów i zdolności. 100 lat!!!

11 stycznia 2023r. – 7 Urodziny Marysi M.  Marysiu najlepsze życzenia, pięknych chwil w przedszkolu i już niedługo w szkole, kochanych przyjaciół wokół, dużo serdeczności, zdrowia i jak najpiękniejszego rozwoju twoich niezliczonych talentów.

20 grudnia 2022r. 4 Urodzinki Marysi W. Gratulujemy i życzymy pięknych dni w przedszkolu, radości, dobrej zabawy, zdrowia i wszystkiego co najpiękniejsze i najpotrzebniejsze w życiu.

ROK PRZEDSZKOLNY 2021-22

13 lipca 2022r. obchodziliśmy 8 Urodziny Oli R. i 9 Urodziny Marysi W.

Nasze kolonistki miały wspólny tort, wspólne życzenia, osobiste podrzucanie w górę i osobiste upominki. Życzymy dziewczynkom dużo radości na czas wakacji i zapału do przyszłej nauki w szkole po wakacjach. Trzymajcie się dzielnie!!!

28 czerwca 2022r. 5 urodzinki Piotrusia. Życzymy pięknego życia pełnego „słońca” od ludzi i Boga. Dużo zdrowia, radości i błogosławieństwa Bożego w każdym dniu.

 

13 maja 2022r. 8 Urodziny naszej Absolwentki Gabrysi. Gabrysia kocha nasze przedszkole i postanowiła obchodzić swoje 8 urodzinki w gronie swoich byłych przyjaciół i Wychowawców. Dziękujemy i składamy moc najserdeczniejszych życzeń w nauce szkolnej. 

26.04.22r. 4 Urodzinki Szymona. Dużo życzeń płynie w stronę Szymonka, który dzielnie od kilku lat przebywa w przedszkolu ze swoją siostrą. Życzymy zdrowia, radości, dobroci i dużo Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

7.03.2022r. – 6 Urodziny Madzi. Gratulacje i najserdeczniejsze życzenia płyną od kolegów, koleżanek z przedszkola oraz Wychowawców. Dużo zdrowia i radości, dobrej nauki i wszelkiego błogosławieństwa na każdy dzień twojego życia, nauki i zabawy.

22.02.2022r.- 6 Urodziny Łucji P. Gratulujemy 6 lat i nadzwyczajnej daty urodzin. 6 dwójek na 6 lat, niecodzienne i nie do powtórzenia w życiu. Gratulacje i dużo łask, błogosławieństwa Bożego, światła Ducha św. w nauce i zabawie. dobroci serduszka i radości dzieciństwa.

6.01.2022r. – 6 Urodziny Marysi M. Gratulujemy Marysi urodzin w dniu Trzech Króli. Życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa na każdy dzień roku i całe życie. Dużo zdrowia, radości, mądrości i wszystkich darów dla ciała i ducha, rozwój zdolności i talentów i dobrej edukacji poprzez zabawę wśród kolegów i koleżanek.

9.11.2021r.- 6 Urodziny Marcela. Uroczystości urodzinowe w tym roku szkolnym rozpoczyna Marcel. Naszemu ” Zerówkowiczowi” życzymy dobrej nauki, spokojnego wchodzenia w etap szkolny poprzez zabawę w przedszkolu, radości, zdrowia, światła Ducha Świętego i wszystkiego co potrzebne do wzrostu ducha i ciała.

ROK PRZEDSZKOLNY 2020/2021

23lipca 2021r.- 7 Urodziny Oli R. i 8 Urodziny Marysi W. naszej absolwentki, gościnnie przebywającej na wakacjach w przedszkolu. W tym niezwykłym dniu popłynęły życzenia od kolegów, koleżanek i Wychowawców do obu Jubilatek. Życzymy wspaniałej nauki w szkole, cudownych dni odpoczynku wakacyjnego, niezapomnianych chwil z przedszkola i dużo łask Bożych na całe życie. Rodzicom dziękujemy za wspaniałe dzieci i niezapomniany dzień Urodzin w Klockowni.

25 czerwca 2021r. 7 Urodziny Oli Cz. Koniec roku przedszkolnego, koniec edukacji Oli w przedszkolu i Urodziny. Tyle ważnych elementów w życiu Oli Cz. Życzymy obfitości darów Bożych na każdy dzień, na naukę szkolną, na całe życie. Wspaniałych kolegów i koleżanek, cudownych Wychowawców i  pędu do nauki. A tymczasem cudownych wakacji pełnych dobrych przygód!!!

14 czerwca 2021r. 4 Urodziny Maciusia. Życzymy dużo zdrowia, radości , światła Bożego Ducha w pięknym rozwoju ducha oraz ciała. Wszelkiej pomyślności od kolegów, koleżanek i Wychowawców!!!

13 maja 2021r. – 7 urodziny Gabrysi.

Przedszkolaki szybko rosną i … czas do szkoły. Życzymy Gabrysi dużo radości, wesołej zabawy z koleżankami z przedszkola ( bo już niewiele zostało) zdrowia, pomyślności w życiu i światła Ducha św. na całe piękne życie. Rośnij zdrowo i wesoło. Niech zasoby twojej mądrej główki powiększają się z dnia na dzień. I bądź wdzięczna Rodzicom i Panu Bogu.

26.kwietnia 2021r. – 3 Urodzinki Szymonka.

Osiągnęliśmy wiek przedszkolny chociaż dzielnie spisujemy się już od początku roku przedszkolnego. Życzymy wzrostu w Bożej Łasce dla Szymonka, światła Ducha św. , mądrości, dobroci i wszystkiego co niezbędne do prawidłowego wzrostu ducha i ciała.

12.marca 2021r. – 6 Urodziny Wiktora.

Dużo radości i dobrej zabawy, wspaniałych kolegów i Bożej łaski na każdy dzień od Wychowawców, koleżanek i kolegów.

5 marca 2021r – 5 Urodzinki Madzi.

Przepiękne życzenia samych słonecznych, szczęśliwych dni, dużo zdrówka i Bożego błogosławieństwa w życiu.

24 lutego 2021r. – 5 Urodziny Łucji. Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe od całej grupy przedszkolnej i Wychowawców. Dużo zdrowia, radości, światła Ducha św. w nauce i zabawie, Bożego błogosławieństwa w życiu.

6 stycznia 2021r- 5 Urodziny Marysi M. W takim pamiętnym dniu przyjść na świat, to tylko gratulować.  Nielicznym  tylko tak się udaje. Marysi życzymy aby starała się żyć „po królewsku” czyli z godnością Dziecka Bożego. Dużo radości, wspaniałych przyjaźni w przedszkolu wśród kolegów i koleżanek, dobroci serca i światła Bożego Ducha w kolejnym roku.

9 listopada 2020r- 5 Urodziny Marcelka!. Nareszcie , pierwszy Jubilat w tym roku przedszkolnym. Ale się naczekaliśmy! Marcelku, głowa do góry i naprzód ! Dużo odwagi, zdrowia, mądrości, światła Ducha św. na drodze zbliżającej się nauki w zerówce, dobrych kolegów, wspaniałej miłości kochających cię Rodziców i wszystkiego co potrzebne w rozwoju ducha i ciała. Życzenia płyną od kolegów, koleżanek z przedszkola i Wychowawców!!!

ROK PRZEDSZKOLNY 2019/2020

23 lipca 2020r. – 6  Urodziny Oli i 7 Urodziny Marysi. Tego jeszcze nie było w przedszkolu, bo nigdy przedszkole nie było czynne w wakacje. Ale się wydarzyło. Od rana wielki  ruch. Aż wreszcie wszystko „wypaliło” przed południem w I turze ( teraz modne są II tury) część imprezki urodzinowej i po południu II tura. Torty, toasty, życzenia, upominki, śpiew, podrzucanie i jeszcze (tego jeszcze też nie było) wypaliły confetti piłkarskie i… z pieniędzmi?!?!. To było dopiero. Chyba warto urodzić się jednego dnia i obchodzić wspólnie.

Dziewczynki życzymy wam dużo, dużo radości, zdrowia, dobroci, uśmiechu,  owocnej nauki w I klasie  dla Marysi i dla Oli w „Zerówce”, kochających Rodziców i szczęśliwej Rodziny. Niech Maryja strzeże was i waszych Rodzin.

13 maja 2020r.- 6 Urodziny Gabrysi. Życzymy pięknych, słonecznych dni w życiu, w rodzinie, w przedszkolu i wszędzie gdziekolwiek będziesz przebywała.

 

6 marca 2020 r- 5 Urodziny Wiktora.  Wszystkiego najlepszego!!!

5 marca 2020 r.- 4 Urodziny Madzi. Dużo radości, błogosławieństwa Bożego, samych pięknych, słonecznych dni w życiu. 

22 lutego 2020 r. 4 Urodziny Łucji. Samych pięknych słonecznych i radosnych dni dla Łucji oraz zdrowia.

30 stycznia 2020 r. 7 Urodziny Marysi Ch.  Rekordzistka przedszkola. Marysia jest już 5 rok w przedszkolu, sami obliczcie ile Marysia miała latek, gdy zaczęła uczęszczać do przedszkola. Życzymy Jubilatce samych słonecznych dni w życiu i już  wkrótce w nauce szkolnej. Marysia na swoje urodziny wprowadziła do przedszkola swojego młodszego braciszka, z którym wspólnie świętuje urodzinki. Ile lat w przedszkolu czeka Piotrusia???

8.stycznia 2020 r. 4 Urodziny Marysi M. Nowy Rok obfituje urodzinami. Marysia urodziła się w Uroczystość Trzech Króli 4 lata temu. Życzymy jej aby jako królewna swoich Rodziców i Pana Jezusa była ich radością. Marysiu dużo zdrówka i radości oraz wszelkiej pomyślności!!!

3. stycznia 2020 r. – 6 Urodzinki Antosia!`Dobrej gotowości w przygotowaniu skoku do… szkoły!!!

12. grudnia święto 5 urodzin przypadło dla Jasia. Dużo, dużo , bardzo dużo zdrówka i Bożej Łaski na każdy dzień.

9 listopada 2019 r. swoje 4 urodziny świętował Marcelek ze swoją 6-letnią  siostrą Marysią . Obfitości Bożych darów i łask, zdrowia i mądrości w nauce i rozwijaniu talentów.