W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM


17 lipca 2020r. wybraliśmy się do ZOO. Nareszcie!!! jest co podziwiać. Zwierzęta świata małe i duże, plenery urocze i kwitnące, ludzi więcej niż zwierząt w  ZOO i na tym polega całe piękno i urok tej wycieczki. Pobrykaliśmy porządnie, „pogadaliśmy” sobie z niektórymi zwierzątkami i dowiedzieliśmy się, że stworzył je takie piękne Pan Bóg. Naprawdę żaden artysta nie  wymalował by takich równiutkich paseczków  na zeberce, takich uroczych plamek na żyrafie i nikt nie uszył by takiego futra dla białego niedźwiedzia, nie mówiąc o ślicznotkach „pokropkowanej”pantery a było ich chyba z pięć, nawet płaszczka sympatycznie uśmiechała się do nas. Oj było to było teraz pozostały tylko wspomnienia. Plac zabaw i kolejka oraz lody to tradycja, której pominąć nie wolno. To była pożegnalna wycieczka dla wszystkich dzieci w roku przedszkolnym 2019/20  a szczególnie sentymentalna dla „Zerówki”.