„Wakacje z Janem Pawłem II”- konkurs – rozstrzygniety


„WAKACJE Z JANEM PAWŁEM II”- to konkurs fotograficzny ogłoszony w czasie wakacji na stronie przedszkola. Zainteresowani Rodzice wraz z dziećmi przebywając w różnych zakątkach naszej Ojczyzny fotografowali pomniki z naszym Patronem, tablice pamiątkowe, kościoły, wystawy itd.Wpłynęły prace fotograficzne w liczbie ok. 50 + prace naszych Wychowawców w liczbie 15.Całość będzie stanowiła wspaniały album w pamiątkowej gablocie o naszym Patronie.

Wyniki konkursu:

I miejsce: NATALIA STOKOWSKA, PATRYCJA AŁDAŚ

II miejsce: PIOTREK GOŁĘBIEWSKI, ZOSIA GLIWA, ZOSIA SZARUCH, ADAŚ CZOP, GRZEŚ I GABRYŚ PŁASKOWICCY, FRANCISZEK TRZEPAŁA.

Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów nastąpi w czasie pasowania przedszkolaków dnia 22 października 2014r w liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

GRATULUJEMY DZIECIOM I RODZICOM WSPANIAŁEGO ZAANGAŻOWANIA W UBOGACANIE SIĘ WZAJEMNE PIĘKNEM I ŚWIĘTOŚCIĄ NASZEGO PATRONA.

no images were found