Z wizytą w policji


25 czerwca 2014r-  dzięki  tatusiowi  Piotrusia G. który  dołożył starań aby przedszkolaki zapoznały się ze służbą mundurową jaką jest policja odbyliśmy wycieczkę do  Komendy  Policji. Po wojsku, służbie miejskiej przyszedł czas na policję.Dzięki wspaniałym Rodzicom przedszkolaki mogą poznawać zawody, które spotykamy na co dzień, a które nie tak łatwo można zobaczyć z bliska.

Tutaj dzieci mogły wszystko dokładnie obejrzeć, dotknąć a nawet spróbować jazdy w samochodzie policyjnym. Przemiła pani policjantka oprowadziła dzieci po całym budynku, objaśniając na czym polega praca policjanta. Wróciliśmy cichutko obiecując sobie , że będziemy już zawsze grzeczni, aby policjanci nie mieli dodatkowej pracy a tatusiowi Piotrusia G. bardzo jesteśmy wdzięczni. DZIĘKUJEMY!!

no images were found