Zakończenie roku katechetycznego


24 czerwca 2022r. uroczystą Mszą św. w kaplicy Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie dziękowaliśmy za szczęśliwie miniony rok pełen zabawy i nauki w naszym przedszkolu. Ks. Krzysztof z parafii Matki Bożej Różańcowej celebrował uroczystą Mszę św. rozdał dzieciom dyplomy z katechezy. Dzieci wykonały piękne śpiewy i psalm oraz spontanicznie modlitwę wiernych. Wiernie trzymały straż przy sztandarze przedszkola. Rodzicom i miłym członkom Rodzin dziękujemy za wspólną modlitwę. Następnie dzieci zgromadziły się pod figurką Serca Jezusowego aby oddać cześć temuż Sercu poprzez sypanie płatków różanych. To był naprawdę piękny pokaz miłości serduszek dziecięcych dla Najśw. Serca Jezusowego, którego uroczystość właśnie obchodziliśmy. Dziękujemy mamusi Piotrka za śliczne bidony dla dzieci.