BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH


30.X. 2019r. w naszym przedszkolu mnóstwo świętych. Wszyscy Rodzice spisali się na „10”, każdy przedszkolak ubrał się w strój świętego i wiedział kogo reprezentuje. Wszyscy doświadczyliśmy, że wcale nie jest łatwo być świętym.

Tu przeszkadzają stroje, tam inni, tu jestem „ja” najważniejsza a ktoś pcha się przede mną itd… Ale jak przystało na świętych trzeba z wielu rzeczy zrezygnować jeśli się chce dostać do nieba. Tak więc…” gdzie można dzisiaj świętych zobaczyć?- są między nami w przedszkolu i w pracy…” tak śpiewaliśmy i tańczyliśmy z Arką Noego. Nawet dowiedzieliśmy się, że „Abecadło z nieba spadło” i wiele innych niezwykłych rzeczy. Bawiliśmy się przy piosenkach religijnych aby odróżnić od zwykłego balu. Modliliśmy się w kaplicy, kolorowaliśmy portrety świętych, prezentowaliśmy swoje kreacje i oczywiście odważni tańczyli nawet w ciemnościach przy światełkach,które otrzymali. Całkiem dobrze uczciliśmy świętych i na pewno oni też byli z nas zadowoleni w niebie. Wszystkim dziękujemy za udział i zabawę.