Mikołaj i prezenty


W poniedziałek 7.XII.2015r. od rana w przedszkolu odświętnie. Biała choinka, ogromne prezenty, zaczarowane worki i… odświętne dzieci, to wszystko świadczy o niecodziennym dniu w przedszkolu. Nastrój podniosły, ostatnie szlify wierszy i piosenek i wreszcie oczekiwany Gość- św. Mikołaj tak długo oczekiwany. Mikołaj nie od razu przystąpił do rozdawania prezentów ale długo i skrupulatnie przyglądał się dzieciom i pytał o grzeczność a potwierdzenia szukał u Wychowawców. Słuchał cierpliwie naszych wierszy i piosenek, od każdego z osobna oczekiwał na wykazanie się zanim nagrodził. Podkreślał wiele razy, że warto być grzecznym , na koniec śpiewał z dziećmi kolędy. Prezenty ucieszyły  wszystkie dzieci, pozostawił też prezenty wspólne dla przedszkola, które natychmiast zostały przez dzieci rozpakowane i … zabawa, zabawa, zabawa. To był bardzo radosny dzień dla nas wszystkich.

no images were found