Noc w przedszkolu


Tradycją staje się nocowanie starszaków w przedszkolu. To takie kształtowanie charakteru przed pójściem do szkoły, próba swoich maleńkich sił i … pokazanie się przed kolegami i koleżankami, jaki to ja już jestem duży i odważny. Zanim ułożyły się do snu jeszcze wspólne zabawy logiczne, dydaktyczne, czytanie, malowanie, krótkie mycie, modlitwa o szczęśliwą noc i hyc do łóżeczka.Trochę mniej wygodnie niż w domu, ale…pod czujnym okiem siostry wszystko będzie dobrze. Rano zanim słońce wstało, wstały już dzieci i zabrały się do kolorowania swoich bluzeczek z napisem: „Odważny, odważna ….”Wielkie gratulacje należą się dla trójki odważnych starszaków i ich Rodziców, którzy przetrwali tę noc bez dzieci, myślami krążąc za nimi i z dumą bohaterów odbierali dzieci następnego dnia.

no images were found