Święto Maryi i Rycerzy Królowej Nieba


8 grudnia 2020r. w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w naszym przedszkolu dzień świąteczny. Jesteśmy przecież Jej Rycerkami i Rycerzami. Niebieskie bluzy były symbolem przynależenia do Maryi niebieskiej Mamusi. W Jej piękne święto modliliśmy się wraz z kapłanem ks. Krzysztofem z Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Warszawie podczas Mszy św., zawierzając nasze kochane Rodziny- Mamusię i Tatusia Jej macierzyńskiej opiece. Ola i Gabrysia wykonały samodzielnie psalm podczas liturgii Mszy św. Dzieci modliły się w różnych intencjach, które podawały, wykonały pieśni religijne. Na koniec ks. Krzysztof pobłogosławił nasze Ikony, które przygotowaliśmy na prezent świąteczny dla naszych Rodzin. Ks. Krzysztof pochwalił prace dzieci, które na wzór św. Józefa cieśli wykonały rameczki do Ikon z drewnianych elementów. Maryjo Niepokalana oddajemy się pod Twoją obronę.