W obronie świętości Jana Pawła II


Spotkajmy się 2 kwietnia 2023r. na wspólnym wiecu na cześć Jana Pawła II.  Inicjatywa jest wyrazem hołdu i wdzięczności Polaków dla świętego Jana Pawła II oraz świadectwem jedności w obronie najważniejszych wartości- w  obronie godności, świętości i uszanowania. 

– Apolityczny marsz warszawski, na który zaproszeni są wszyscy, wyruszy z ronda Dmowskiego o 11.00 – Przejdziemy ulicami Marszałkowską, Królewską, przez plac Piłsudskiego. Celem jest katedra archidiecezjalna przy ulicy Świętojańskiej i tam zostanie odprawiona uroczysta msza, w której wszyscy będą mogli wziąć udział. Będą rozstawione telebimy 

Godz. 15 kościół św. Włodzimierza- Bródno przemarsz modlitewny do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej – zapraszamy dzieci z Rodzinami z naszego przedszkola. Weźmy ze sobą plakaty z Janem Pawłem II, chorągiewki papieskie, chusty przedszkolne.