Wakacje z Janem Pawłem II- konkurs fotograficzny.


Kochani Rodzice.

Zakończyliśmy rok pełen wspólnych uroczystości związanych z nadaniem Imienia i Patrona dla przedszkola. Nie poprzestawajmy na tym. Niech wakacje będą twórczym czasem pogłębiania więzi z naszym Patronem. Kiedy będziecie wędrować po górskich szlakach, czy dolinach, po Mazurach, albo odwiedzać kościoły, będzie okazja aby zamknąć w obiektywie pomnik z Janem Pawłem II, tablicę pamiątkową, czy szlak upamiętniający Jana Pawła II.

Na wasze piękne fotografie będziemy czekać przez całe wakacje, aby po nich oglądać wspólnie i wspominać te piękne miejsca . Dla wszystkich uczestników przewidziane dyplomy oraz wyeksponowanie prac fotograficznych  na wystawie w przedszkolu.

Przewidziano 3 miejsca za największą ilość takich ujęć w różnych miejscach, oraz za poprawność wykonania ( przestrzeganie zasad konkursu podanego niżej)

Zasady konkursu” Wakacje  z Janem Pawłem II”:

1. zdjęcie wywołane w formacie 13×18 ( najmniejsze, mogą być większe)

2.zrobione w miarę z bliska, widoczne, wyraźne, eksponujące postać papieża lub tablicy, pomnika itp.

3.dołączona informacja dotycząca miejsca ( miasto, gmina, wieś,okolica , itp.)

Będzie to cenna pamiątka do wspólnie tworzonego kącika związanego z naszym Patronem i pogłębieniem wiedzy o Janie Pawle II.

Niech nasze wyprawy mają głębszy cel i zaangażują również dzieci w szukanie pamiątek o Patronie i bardziej świadomym przebywaniem w różnych miejscach.

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie  absolwentów i kandydatów do przedszkola!!!