Przez zabawę do nauki.


Od września w naszym przedszkolu zaczęliśmy edukację przez zabawę, dzięki letniej pogodzie dużo czasu przebywamy na powietrzu, ćwiczymy równowagę i samodzielne prowadzenie samochodu akumulatorowego, jeździmy na różnorodnych pojazdach, bawimy się klockami „makro”, w piaskownicy, uczymy się odbierać paczki z paczkomatu. Wyrabianie samodzielności to cenna sztuka przedszkolaka. Za oddane baterie w czasie pikniku na Bródnie otrzymaliśmy wrzosy i lawendę, dzieci samodzielnie zasadziły kwiaty poczuwając się do odpowiedzialności za własny ogródek przedszkolny. Jest tu wiele przyrodniczych eksponatów, które z pasją małego ogrodnika codziennie obserwujemy. We wrześniu zaczęły owocować nasze zwisające truskawki, są dynie ozdobne i pomidory oraz całe mnóstwo kwitnących kwiatów.