Wygrana Grzesia !!!


W tym roku konkurs organizowała Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze. Jury i organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za wykonanie projektów. Słowa podziękowania kierują również do wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie. Gratulujemy Grzesiowi Płaskowickiemu z  Niepublicznego Przedszkola SS Pocieszycielek w Warszawie, który został laureatem konkursu.

Protokół z przebiegu konkursu plastycznego pod adresem:

http://rodzina.org.pl/category/xi-pielgrzymka-na-jasna-gore/

Gratulacje  dla Grzesia, nasz Patron bardzo nas kocha a my kochamy Jego. „Nie mamy dziś tysiąca róż, aby je tu przed twym obrazem złożyć móc…”- śpiewały dzieci Patronowi   na koniec roku przedszkolnego, Relikwie Patrona i Kaplica tonie w  kwiatach wdzięczności.

Już dziś zapraszamy na XV Pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę  wszystkie chętne dzieci z Rodzicami. Pielgrzymka odbędzie się 8.X.2015r. Msza św.o godz. 11.na szczycie Jasnej Góry.20-lecie przedszkola łączy się z takim wyróżnieniem , dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkie Rodziny z dziećmi do udziału w tej Pielgrzymce. Liczymy na uczestnictwo chętnych Absolwentów naszego przedszkola.Będzie to wielki dzień Dziękczynienia naszego przedszkola razem z tysiącami młodych ludzi na Jasnej Górze.  Zostaliśmy wyróżnieni warto odpowiedzieć na to wyróżnienie!!!

 

A oto niektóre projekty w wykonaniu przedszkolaków na XIV i XV Pielgrzymkę Szkół Rodziny im. Jana Pawła II i kwiaty wdzięczności.

no images were found