„MĄDRE SOWY” W PRZEDSZKOLU.


2lutego 2021r. wyłoniono laureatów nowego projektu czytelniczego „Mądre Sowy” za I półrocze 2020/21roku. Projekt dotyczy umiejętności korzystania z Biblioteki Przedszkolnej, wypożyczania, czytania, poszanowania książek, zaprzyjaźnienia się z najlepszym przyjacielem jakim jest książka. Uczmy dzieci zdrowych nawyków obcowania z książką.

Laureatami I półrocza za wybitne osiągnięcia w czytelnictwie zostały dzieci :

 I MIEJSCE – 4-letnia Łucja P.- 106 książek! GRATULACJE!!!-

II MIEJSCE: Rodzeństwo- Madzia( 4lata) i Ola R.( 6 lat)- GRATULACJE!!!- 96 książek!

III MIEJSCE: Rodzeństwo- Szymonek M.( lat 2,5) i Marysia M.( lat 4)- 65 książek! GRATULACJE!

Zwycięzcy zostali wyróżnieni złotymi statuetkami ” Mądra Sowa” i dyplomami, wszyscy uczestnicy projektu otrzymali  pamiątkowe książeczki o naszej stolicy. Zachęcamy dzieci do dalszej szlachetnej rywalizacji w korzystaniu z Biblioteki Przedszkolnej.