Uroczystości nadania imienia dla przedszkola


W dniu Święta Rodziny w naszym przedszkolu 26.V.2014r gościliśmy ks. bp. Marka Solarczyka, biskupa pomocniczego archidiecezji warszawsko-praskiej. W tym uroczystym dniu razem z Rodzinami świętowaliśmy uroczystość nadania imienia Jana Pawła II  dla przedszkola. Przedszkolaki w wejściu przedszkola powitały zacnego Gościa kwiatami, wierszem i piosenką. Nasz Gość  wstąpił do naszego przedszkola dla wspólnej fotografii, wpisu do kroniki i błogosławieństwa dzieci i przedszkola.

W kaplicy wspólnie modliliśmy się w czasie Mszy św. podczas której w 30 stopniowym upale wiernie trwały nasze Rodziny razem z dziećmi wypraszając błogosławieństwo dla siebie, swych Rodzin i dla przedszkola.Ks. Biskup poświęcił obrazy z Janem Pawłem II dla przedszkola. Jeden złożony z ofiar naszych rodziców, drugi namalowany przez Babcię Zosi Kulasza w prezencie dla przedszkola.Kochane nasze mamy przygotowały wspaniałe ciasteczka, które zostały zapakowane w „łabędziu” dla naszego Gościa. Dziękujemy wszystkim Rodzinom za dar wspólnej modlitwy.

no images were found