EDUKACJA W DOMU


Drodzy Rodzice, kochane dzieci!. W tym czasie budzącej się do życia wiosny, zachęcamy Was do twórczego i optymistycznego przeżywania tego niełatwego dla nas wszystkich czasu. Pomóżmy dzieciom i sobie przeżyć ten czas Wielkiego Postu i przygotowań do Świąt Wielkanocnych poprzez  ubogacanie siebie wzajemnie. Człowiek dobry  potrafi wszystko wykorzystać ku dobremu.  Na naszej stronce przedszkola – katechezy z Bernardem dla przedszkolaków oraz warsztaty plastyczno-muzyczne, jeśli cię zainteresują możesz przekazać link znajomym, którzy mają dzieci w wieku przedszkolnym. Zachęcamy do subskrypcji wtedy będziesz powiadomiony o kolejnych filmikach.

Pragniemy przez ten najbliższy czas towarzyszyć wam i przeżywać go razem z wami. Dlatego zachęcamy abyście dzielili się tym co robicie twórczego w domu. Rysujcie, malujcie, piszcie, fotografujcie i przesyłajcie na adres: mail: przedszkolespnsj@gmail.com

Będziemy zamieszczać wasze prace, zdjęcia, wypowiedzi aby wzajemnie ubogacać się i owocnie przeżyć ten wiosenny czas. Filmiki z katechezami w dziale : Edukacja z Bernardem

Przydatne linki do portali, które pomagają ubogacać nas dobrymi treściami: (zaznacz adres i przejdź do danej strony…)

https://mpjp2.pl/  ( stronka tworzona przez absolwentów naszego przedszkola)

#mocniwduchudzieciom

/vod.tvp.pl/video/ziarno,xvi-dzien-papieski,26994770

https://www.domowyprzedszkolak.pl/

Fundacja ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom